close
loading
PELLUX 200 TOUCH 20 kW

PELLUX 200 TOUCH 20 kW

Cena: 13608 PLN
Ilość sztuk:

PELLUX 200 TOUCH MOC NOMINALNA: 20kW

 

PELLUX 200 Touch to czysty, bezpieczny i niemal bezobsługowy system grzewczy z kotłem na pelet. Urządzenie znajduje zastosowanie zarówno w domach jedno- i wielorodzinnych oraz w obiektach handlowych i usługowych.

W skład zestawu, obok kotła PELLUX 200 Touch, wchodzą również: palnik peletowy PBMAX 20, system podający paliwo oraz zasobnik peletu o pojemności 300 lub 500 litrów. Decydując się na ten zestaw można zapomnieć o codziennych wizytach w kotłowni, noszeniu i dorzucaniu paliwa każdego dnia, a także o stałym dozorowaniu pracy kotła. W okresie szczytowego zapotrzebowania na ciepło, jeden pełny zasyp paliwa pozwala na około 7 dni nieprzerwanej pracy, a w przypadku budynków o mniejszym zapotrzebowaniu – jeszcze dłużej!

Idealne rozwiązanie do budynków o powierzchni użytkowej do 400m2. Bezpieczny i bezobsługowy system grzewczy, znakomicie sprawdzający się przy ogrzewaniu podłogowym.


WIĘCEJ INFORMACJI
PELLUX 200 TOUCH WYZNACZA ZUPEŁNIE NOWE STANDARDY

Nowoczesny kocioł PELLUX 200 Touch, przeznaczony do współpracy ze zrzutkowym palnikiem peletu, wyróżnia się niezwykle bogatym wyposażeniem standardowym, gwarantującym komfort użytkowania.

  • -wbudowania pompa obiegowa c.w.u. zapewnia podgrzew ciepłej wody użytkowej w zewnętrznym zasobniku c.w.u.
  • -panel dotykowy z wyświetlacze LCD pozwala na przyjazny dla użytkownika sposób sterować parametrami pracy kotła i instalacji, takimi jak: temperatura c.w.u., temperatura c.o., harmonogram czasowy i wiele innych
  • -automatyczny system sterowania pogodowego, zawierający czujniki temperatury zewnętrznej oraz czujniki temperatury wody grzewczej
  • -obsługa dwóch obiegów grzewczych lub zamiennie – jednego obiegu grzewczego i zaworu ochrony powrotu z siłownikiem
  • -konstrukcja wymiennika kotła oparta o płomieniówki wyposażone w turbulatory
  • -automatyczne czyszczenie wymiennika kotła
  • -duży pojemnik na popiół (usuwanie popiołu wymagane tylko raz na ok. 5 tygodni)


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl