close
loading

NAJBOGATSZA OFERTA POMP CIEPŁA NA POLSKIM RYNKU

dimplex

Dimplex wskazuje drogę do świadomej decyzji o wyborze innowacyjnych technologii w dziedzinie grzania i chłodzenia. Wśród urządzeń opartych na odnawialnych źródłach energii, w centrum uwagi są pompy ciepła. W tej kategorii urządzeń Dimplex posiada najbogatszą ofertę na polskim rynku! Obok innowacyjnych urządzeń grzewczych i chłodzących, oferuje również energooszczędne systemy wentylacyjne, zorientowane na komfortową pracę bez zbędnego marnotrawstwa energii

 

 

ŚCIEŻKA KONSEKWENTNEGO ROZWOJU

Do nowego budownictwa, przebudowy, a może modernizacji? – Dimplex posiada odpowiednią pompę ciepła, dopasowaną do indywidualnych rozwiązań. Nieważne, czy to niskotemperaturowe pompy ciepła do nowego budownictwa, a może wysokotemperaturowe pompy ciepła doskonałe do starszych budynków lub pompy ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Niewielki dom jednorodzinny, czy budownictwo wielorodzinne z zastosowaniem urządzeń dużej mocy? Nasza oferta pomp ciepła jest najbogatsza na polskim rynku i zawiera ogromną paletę pomp ciepła, praktycznie każdego typu.

 

40 lat doświadczenia „Od ponad 40 lat zdobywamy doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań łączących wydajność, oszczędność i troskę o środowisko naturalne. Jesteśmy nie tylko największym producentem elektrycznych urządzeń grzewczych ale również wiodącym producentem urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii i jak nikt inny łączymy różnorodne technologie w zakresie grzania, chłodzenia i wentylacji. Na co dzień można je dostrzec w każdym wyprodukowanym przez nas urządzeniu, jednak wszystkie elementy naszej koncepcji rozwoju, podporządkowane są przede wszystkim potrzebom naszych klientów, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi”.

 

POMPY CIEPŁA DIMPLEX


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl