close
loading
REKUPERACJA DECENTRALNA DL 50

REKUPERACJA DECENTRALNA DL 50

REKUPERACJA DECENTRALNA DL 50 – NAJPROSTSZY SPOSÓB NA WENTYLACJĘ

W istniejących budynkach bardzo trudna jest instalacja centralnego systemu rekuperacji. W takim przypadku doskonałym wyborem są urządzenia do rekuperacji decentralnej Dimplex serii DL 50, które sprawdzają się zarówno w przypadku modernizacji istniejących budynków, jak i w nowych budynkach niewyposażonych w system wentylacji centralnej. Nasz decentralny system rekuperacji wykorzystuje mniejsze jednostki DL 50 WA/WE/WH zainstalowane w pomieszczeniach bezpośrednio w ścianie zewnętrznej budynku. Zużyte powietrze z pomieszczenia, przechodzi przez wymiennik ciepła odbierający energię cieplną, a następnie usuwane jest na zewnątrz. Odebrane w ten sposób ciepło przekazywane jest do pobieranego, świeżego powietrza zewnętrznego kierowanego bezpośrednio do pomieszczenia.

 

INNOWACJA ZAMKNIĘTA W NIEWIELKICH WYMIARACH

Centrala wentylacyjna DL 50WA wyposażona jest w krzyżowo-przeciwprądowy wymiennik ciepła oraz 2 wydajne i bardzo ciche wentylatory EC umożliwiające wymianę powietrza zużytego na świeże. Zintegrowany system odzysku ciepła potrafi odzyskać aż do 90% ciepła z usuwanego powietrza. Urządzenie umożliwia kontrolowaną wymianę powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do ok. 45 m² i wyposażone jest w funkcję automatycznego rozmrażania.

 

 

OPIS I DANE TECHNICZNE 
WYDAJNOŚĆ

Mimo niewielkich gabarytów, centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła Dimplex DL 50WA przeznaczone do systemu zdecentralizowanego, charakteryzują się wysoką wydajnością do 55 m³/h i umożliwiają kontrolowaną wymianę powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do ok. 45 m2.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Montaż decentralnego systemu wentylacji z odzyskiem ciepła przy użyciu urządzeń Dimplex DL 50WA nie wymaga dużej przestrzeni oraz skomplikowanego systemu dystrybucji powietrza. Zmniejsza koszt instalacji systemu wentylacyjnego przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ogrzewania.               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl