close
loading

 DOM BEZ RACHUNKÓW

 

 

Celem kampanii jest promocja budowy budynków jednorodzinnych o wysokim standardzie energetycznym, wyposażonych w pompę ciepła, fotowoltaikę oraz rekuperację .

 

Kampania społeczna “Dom bez rachunków” skierowana jest do osób, które zamierzają budować dom w najbliższej przyszłości oraz instalatorów, architektów i branżystów.

 

                                                                                           ZOBACZ KRÓTKI FILM

 

Dostarczając pompy ciepła, fotowoltaikę i rekuperację - wspieramy i promujemy akcję "Dom bez rachunków"

 
Dynamiczny rozwój systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła pozwalają obecnie projektować i budować budynki spełniające wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców w zakresie komfortu, ekonomii i ekologii. Koszty utrzymania takich budynków sprowadzają się do pokrywania opłat stałych, przesyłowych, czyli kilkunastu zł miesięcznie. Pomysłodawcą i koordynatorem kampanii jest Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła “PORT PC”.
Jednym z elementów kampanii „Dom bez rachunków” jest specjalnie przygotowany poradnik o tej samie nazwie. Zadaniem poradnika jest pomoc projektantom, architektom i instalatorom w zakresie doboru, projektowania i wykonania systemu składającego się z instalacji fotowoltaicznej (PV), pompy ciepła oraz zasobników ciepła i ciepłej wody oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

Poradnik "DOM BEZ RACHUNKÓW"

 

„Dbając o stabilne i niskie rachunki warto zainwestować w rozwiązania energooszczędne na początku budowy domu, żeby późniejsze koszty jego utrzymania były niskie. Pamiętajmy też, że o ile w okresie produkcyjnym osiągamy większe dochody, to przechodząc na emeryturę musimy z reguły liczyć się z mniejszym budżetem rozporządzalnym w rodzinie. Dom energooszczędny to po prostu myślenie o przyszłości, nie tylko ekologicznej, ale również finansowej.”1

 

1 źródło-konf. prasowa PAP "Dom bez rachunków" 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl