close
loading
VFMi 20 DYNAMICZNY PIEC AKUMULACYJNY

VFMi 20 DYNAMICZNY PIEC AKUMULACYJNY

VFMi 20 – PIEC AKUMULACYJNY Z TERMOMECHANICZNYM POMIAREM TEMPERATURY

VFMi 20 to standardowy piec akumulacyjny z rozładowaniem dynamicznym, którego konstrukcja powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie pieców akumulacyjnych. Zapewnia on optymalny pobór energii i jest ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym. Urządzenie wyposażone jest w termomechaniczny pomiar temperatury i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, a także szerokim wyborem akcesoriów, które zwiększają jego możliwości.
 

PIEC Z ROZŁADOWANIEM DYNAMICZNYM

Piec akumulacyjny Dimplex VFMi 20, podobnie jak inne piece akumulacyjne z rozładowaniem dynamicznym oddaje zmagazynowane ciepło do otoczenia w obiegu wymuszonym przez wbudowany cichy wentylator promieniowy, który w miarę potrzeby wydmuchuje ciepłe powietrze z pieca do pomieszczenia. Zaawansowane opcje sterowania zapewniają bardzo wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach.

DOSKONAŁA REGULACJA

Regulacja pieca akumulacyjnego Dimplex VFMi 20 precyzyjnie czuwa nad procesem ładowania. Możliwy jest bezstopniowy wybór poziomu naładowania w trybie pracy ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką pogodową lub 3-stopniowy z manualnym regulatorem wbudowanym w piecu. W ofercie szeroka gama regulatorów i programatorów tygodniowych – naściennych oraz wbudowanych w piec.

RACJONALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Dynamiczny piec VFMi 20 cechuje racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej. Funkcjonuje on tak, by duża część ciepła była dostępna w ciągu dnia, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Energia cieplna gromadzona jest dzięki energii elektrycznej pobieranej podczas taniej taryfy nocnej i uwalniana przez cały dzień.

Wydajna praca

VFMi 20 to wydajne urządzenie zaprojektowane z myślą o oszczędnym ogrzewaniu. Wyposażone jest w wydajny, cichy wentylator promieniowy oraz wysokiej jakości, neutralną dla powietrza i łatwą w montażu izolację termiczną z zastosowaniem vermiculitu i microthermu. Piec posiada również jednolity format cegieł (Kolli 25) i trzy poziome grzałki rurkowe.

Łatwa obsługa

Piec akumulacyjny Dimplex VFMi 20 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Regulacja czuwa precyzyjnie nad procesem ładowania i oferuje bezstopniowy wybór poziomu naładowania ze zdalnym sterowaniem i automatyką pogodową lub 3-stopniowy z manualnym regulatorem w piecu. Dostępna jest również szeroka gama regulatorów i programatorów tygodniowych.

 

Zalety

  • Termomechaniczny pomiar temperatury
  • Kompaktowa budowa – głębokość 25 cm
  • Obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo
  • Wysokiej jakości, neutralna dla powietrza i łatwa w montażu izolacja termiczna z zastosowaniem vermiculitu i microthermu
  • Jednolity format cegieł (Kolli 25) i trzy poziome grzałki rurkowe
  • Wysokowydajny, cichy wentylator promieniowy rozprowadzający ciepło po pomieszczeniu
  • Bezstopniowy wybór poziomu naładowania ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką pogodową lub 3 stopniowy z manualnym regulatorem wbudowanym w piecu
  • Sterowanie rozładowaniem pieca za pomocą zewnętrznych naściennych lub wbudowanych w piec regulatorów temperatury i programatorów tygodniowych
  • Współpraca z regulatorami AC (U~230V)
Znak zamówieniowy VFMi 20
Zakres mocy* 1,25-2,70 kW
Pojemność cieplna 16 kWh
Pakiety cegieł Kolli 25 2
Szerokość 623 mm
Wysokość 627 mm
Glębokość 250 mm
Masa 98 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl