close
loading
VFMi 50 DYNAMICZNY PIEC AKUMULACYJNY

VFMi 50 DYNAMICZNY PIEC AKUMULACYJNY

VFMi 50 – PIEC AKUMULACYJNY Z TERMOMECHANICZNYM POMIAREM TEMPERATURY

VFMi 50 to standardowy piec akumulacyjny z rozładowaniem dynamicznym, którego konstrukcja powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie pieców akumulacyjnych. Zapewnia on optymalny pobór energii i jest ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym. Urządzenie wyposażone jest w termomechaniczny pomiar temperatury i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, a także szerokim wyborem akcesoriów, które zwiększają jego możliwości.
PIEC Z ROZŁADOWANIEM DYNAMICZNYM

Piec akumulacyjny Dimplex VFMi 50, podobnie jak inne piece akumulacyjne z rozładowaniem dynamicznym oddaje zmagazynowane ciepło do otoczenia w obiegu wymuszonym przez wbudowany cichy wentylator promieniowy, który w miarę potrzeby wydmuchuje ciepłe powietrze z pieca do pomieszczenia. Zaawansowane opcje sterowania zapewniają bardzo wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach.

DOSKONAŁA REGULACJA

Regulacja pieca akumulacyjnego Dimplex VFMi 50 precyzyjnie czuwa nad procesem ładowania. Możliwy jest bezstopniowy wybór poziomu naładowania w trybie pracy ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką pogodową lub 3-stopniowy z manualnym regulatorem wbudowanym w piecu. W ofercie szeroka gama regulatorów i programatorów tygodniowych – naściennych oraz wbudowanych w piec.

RACJONALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Dynamiczny piec VFMi 50 cechuje racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej. Funkcjonuje on tak, by duża część ciepła była dostępna w ciągu dnia, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Energia cieplna gromadzona jest dzięki energii elektrycznej pobieranej podczas taniej taryfy nocnej i uwalniana przez cały dzień.

Wydajna praca

VFMi 50 to wydajne urządzenie zaprojektowane z myślą o oszczędnym ogrzewaniu. Wyposażone jest w wydajny, cichy wentylator promieniowy oraz wysokiej jakości, neutralną dla powietrza i łatwą w montażu izolację termiczną z zastosowaniem vermiculitu i microthermu. Piec posiada również jednolity format cegieł (Kolli 25) i trzy poziome grzałki rurkowe.

Łatwa obsługa

Piec akumulacyjny Dimplex VFMi 50 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Regulacja czuwa precyzyjnie nad procesem ładowania i oferuje bezstopniowy wybór poziomu naładowania ze zdalnym sterowaniem i automatyką pogodową lub 3-stopniowy z manualnym regulatorem w piecu. Dostępna jest również szeroka gama regulatorów i programatorów tygodniowych.

 

Zalety

 • Termomechaniczny pomiar temperatury
 • Kompaktowa budowa – głębokość 25 cm
 • Obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo
 • Wysokiej jakości, neutralna dla powietrza i łatwa w montażu izolacja termiczna z zastosowaniem vermiculitu i microthermu
 • Jednolity format cegieł (Kolli 25) i trzy poziome grzałki rurkowe
 • Wysokowydajny, cichy wentylator promieniowy rozprowadzający ciepło po pomieszczeniu
 • Bezstopniowy wybór poziomu naładowania ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką pogodową lub 3 stopniowy z manualnym regulatorem wbudowanym w piecu
 • Sterowanie rozładowaniem pieca za pomocą zewnętrznych naściennych lub wbudowanych w piec regulatorów temperatury i programatorów tygodniowych
 • Współpraca z regulatorami AC (U~230V)
 • Znak zamówieniowy VFMi 50
  Zakres mocy* 4,0-6,4 kW
  Pojemność cieplna 40 kWh
  Pakiety cegieł Kolli 25 5
  Szerokość 1076 mm
  Wysokość 627 mm
  Glębokość 250 mm
  Masa 215 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl