close
loading
LIK 12TU – KOMPAKTOWA WYSOKOWYDAJNA POMPA CIEPŁA

LIK 12TU – KOMPAKTOWA WYSOKOWYDAJNA POMPA CIEPŁA

Ilość sztuk:

LIK 12TU to kompaktowa powietrzna pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnątrz budynku. Oferuje różnorodne warianty montażu i dlatego nadaje się prawie do każdego pomieszczenia gospodarczego zapewniając wysoką wydajność. Kompaktowa konstrukcja charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i bogatym wyposażeniem – posiada wbudowane komponenty instalacji grzewczej, które ułatwiają montaż oraz redukują powierzchnię potrzebną do ustawienia urządzenia.

 

RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Pompa ciepła powietrze/woda do instalacji wewnętrznej Dimplex LIK 12TU nadaje się prawie do każdego pomieszczenia gospodarczego i jest niezwykle łatwa w instalacji. LIK 12TU posiada zintegrowany obieg powietrza z kierunkiem przepływu 90°, dlatego oprócz montażu przy ścianie z dodatkowymi kanałami powietrznymi po stronie wylotu, można ją zamontować w rogu bez użycia kanałów powietrznych.

 

BOGATE WYPOSAŻENIE W STANDARDZIE

Pompa ciepła powietrze/woda LIK 12TU charakteryzuje się bogatym wyposażeniem. W standardzie zintegrowane komponenty do bezpośredniego podłączenia obiegu grzewczego: zbiornik buforowy (poj. 50 l.) ze zintegrowaną grzałką elektryczną o mocy 2 kW, naczynie wzbiorcze (poj. 24 l.), zawór przelewowy do regulacji strumienia objętościowego w obiegu grzewczym oraz elementy zabezpieczające.

 

OPIS I DANE TECHNICZNE  
ZALETY

 • Kompaktowa konstrukcja ze zintegrowanymi komponentami do bezpośredniego podłączenia obiegu grzewczego, na wyposażeniu seryjnym:
  – zbiornik buforowy (poj. 50 l.) ze zintegrowaną grzałką elektryczną o mocy 2 kW, 
  – naczynie wzbiorcze (poj. 24 l.), 
  – zawór przelewowy do regulacji strumienia objętościowego w obiegu grzewczym 
  – elementy zabezpieczające.
 • Wysokowydajny parownik zapewniający wysoki współczynnik efektywności COP
 • Niska emisja dźwięku dzięki zastosowaniu cichych wentylatorów osiowych i odsprzężeniu wibracji sprężarki
 • Maksymalna temperatura zasilania do 60°C
 • Montaż przy ścianie z kanałami powietrznymi po stronie wylotu lub montaż w rogu bez kanałów powietrznych (zintegrowany obieg z przepływem powietrza 90°)
 • Automatyka WPM EconS umożliwiająca zdalny dostęp poprzez sieć Ethernet, KNX, EIB, MODBUS oraz sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu (niezbędny moduł NWPM)
 • Niewielkie wymiary oznaczające oszczędność miejsca montażu
 • 5 lat gwarancji


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl