close
loading
LIK 8TES – KOMPAKTOWA UNIWERSALNA POMPA CIEPŁA

LIK 8TES – KOMPAKTOWA UNIWERSALNA POMPA CIEPŁA

Ilość sztuk:

LIK 8TES to kompaktowa powietrzna pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnątrz budynku. Oferuje różnorodne warianty montażu i dlatego nadaje się prawie do każdego pomieszczenia gospodarczego zapewniając wysoką wydajność. Kompaktowa konstrukcja charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i bogatym wyposażeniem – posiada wbudowane komponenty instalacji grzewczej, które ułatwiają montaż oraz redukują powierzchnię potrzebną do ustawienia urządzenia.

 

RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Pompa ciepła powietrze/woda do instalacji wewnętrznej Dimplex LIK 8TES nadaje się prawie do każdego pomieszczenia gospodarczego i jest niezwykle łatwa w instalacji. LIK 8TES posiada zintegrowany obieg powietrza z kierunkiem przepływu 90°, dlatego oprócz montażu przy ścianie z dodatkowymi kanałami powietrznymi po stronie wylotu, można ją zamontować w rogu bez użycia kanałów powietrznych

 

BOGATE WYPOSAŻENIE W STANDARDZIE

Pompa ciepła powietrze/woda LIK 8TES charakteryzuje się bogatym wyposażeniem. W standardzie oferuje zintegrowane komponenty do bezpośredniego podłączenia obiegu grzewczego: zbiornik buforowy o poj. 50 litrów ze zintegrowaną grzałką 2 kW, naczynie wzbiorcze o poj. 24 l, pompa obiegowa klasy efektywności energetycznej A, a także zawór przelewowy z grupą bezpieczeństwa.

 

OPIS I DANE TECHNICZNE 
ZALETY

 • Kompaktowa konstrukcja ze zintegrowanymi komponentami do bezpośredniego podłączenia obiegu grzewczego, na wyposażeniu seryjnym:
  – Bufor (50 l) ze zintegrowaną grzałką 2 kW. 
  – Naczynie wzbiorcze (24 l) 
  – Pompa cyrkulacyjna (klasa energetyczna A) 
  – Zawór przelewowy 
  – Grupa bezpieczeństwa 
  – Zintegrowany układ łagodnego rozruchu 
  – Czujnik zasilania i powrotu 
  – Zewnętrzny czujnik temperatury (norm NTC-2) 
  – 3 elastyczne przewody przyłączeniowe (1”, 50 cm)
 • Wysokowydajny parownik zapewniający wysoki współczynnik efektywności COP
 • Niska emisja dźwięku dzięki zastosowaniu cichych wentylatorów osiowych i odsprzężeniu wibracji sprężarki
 • Maksymalna temperatura zasilania do 60°C
 • Montaż przy ścianie z kanałami powietrznymi po stronie wylotu lub montaż w rogu bez kanałów powietrznych (zintegrowany obieg z przepływem powietrza 90°)
 • Automatyka WPM 2007Plus umożliwiająca zdalny dostęp poprzez sieć Ethernet, KNX, EIB, MODBUS oraz obsługę za pomocą smartfonu lub tabletu (niezbędny moduł NWPM).
 • Niewielkie wymiary oznaczające oszczędność miejsca montażu
 • 5 lat gwarancji


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl