close
loading
POZIOMA KURTYNA MAŁEJ MOCY AC 3N/RN. STEROWANIE PILOTEM

POZIOMA KURTYNA MAŁEJ MOCY AC 3N/RN. STEROWANIE PILOTEM

AC 3N/RN – POZIOME KURTYNY POWIETRZNE MAŁEJ MOCY

AC 3N/RN to poziome kurtyny powietrzne małej mocy zapewniające wielokierunkowy i silny strumień ciepłego powietrza przy wejściach do sklepów, biur czy innych pomieszczeń. Posiadają 2 stopnie mocy grzewczej z wyborem ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego (cyrkulacja powietrza w sezonie letnim). Urządzenie są bardzo łatwe w obsłudze, a model AC 3RN wyposażono dodatkowo w pilota zdalnego sterowania o zasięgu 8 m, dzięki któremu włączanie i wyłączanie urządzenia jest bardzo wygodne.
Skuteczne rozwiązanie z nawiewem z góry

Kurtyny powietrzne małej mocy AC 3N/RN zapewniają wielokierunkowy i silny strumień ciepłego powietrza przy wejściach do sklepów, biur czy innych pomieszczeń. Dzięki zmniejszeniu utraty ciepła ulatniającego się przez często otwierane drzwi, urządzenia pozwalają zredukować koszty energii.

Prosty i praktyczny montaż

Regulowany uchwyt montażowy kurtyn AC 3N/RN umożliwia montaż na suficie lub na ścianie oraz optymalne ustawienie kierunku nadmuchiwanego powietrza. AC 3N/RN to modele do drzwi o standardowej szerokości, jednak Dimplex posiada również w swojej ofercie modele do drzwi podwójnych lub o szerokości nietypowej (AC 6N/RN).

Trwałość i długowieczność

Kurtyny powietrzne małej mocy AC 3N/RN to urządzenia z solidną obudową wykonaną z malowanej proszkowo stali z dodatkowymi nakładkami z żaroodpornego tworzywa ABS. Dzięki zastosowaniu podzespołów o wysokiej wytrzymałości, gwarantują długi okres użytkowania oraz bezproblemową pracę.

Wydajność i oszczędność

Poziome kurtyny powietrzne małej mocy Dimplex AC 3N/RN wytwarzają barierę powietrzną przy drzwiach zewnętrznych budynku. Dzięki zmniejszeniu utraty ciepła ulatniającego się przez otwierane drzwi, pozwalają zredukować koszty energii przy jednoczesnej poprawie komfortu.

Łatwa obsługa

Kurtyny powietrzne Dimplex AC3N wyposażone są w przełączniki sterujące pracą urządzenia wbudowane w przednią część obudowy. Do dyspozycji jest wybór ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego. Model AC 3RN wyposażono w wygodny pilot do włączania urządzenia o zasięgu 8 m.
 

Zalety

  • 2 stopnie mocy grzewczej.
  • Przełączniki sterujące praca urządzenia wbudowane w przednia cześć obudowy.
  • Wybór ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego (cyrkulacja powietrza w sezonie letnim).
  • Wydajność wentylacyjna pojedynczej jednostki do 45 m3/h.
  • Montaż na wysokości do 2,3 m nad podłogą.
  • Regulowany uchwyt montażowy pozwalający na montaż urządzenia na suficie lub na ścianie oraz umożliwiający optymalne ustawienie kierunku nadmuchiwanego powietrza.
  • Zaokraglona obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo z nakładkami z żaroodpornego tworzywa ABS.
  • Model przeznaczony do obsługi pojedynczych drzwi o standardowej szerokosci (600 mm).
  • Sterowanie przyciskami umieszczonymi na obudowie lub pilotem zdalnego sterowania pozwalającym włączać i wyłączać urządzenie (maks. zasięg 8 m – tylko model AC3RN).
Model AC 3N/3 RN
Moc grzewcza 1,5/3,0
Zasilanie 220-240V~1PN
Masa 5,1/5,3
Maks. prędkość przepływu powietrza 6,2
Maks. przepływ powietrza 212
Maks. wysokość montażu 2,3
Poziom hałasu (strumień silny/ słaby) 50,5
Wymiary [szer. x wys. x gł.] 605 x 214 x 135


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl