close
loading
POZIOMA KURTYNA MAŁEJ MOCY AC 45

POZIOMA KURTYNA MAŁEJ MOCY AC 45

AC 45N – POZIOMA KURTYNA POWIETRZNA MAŁEJ MOCY

AC 45N to pozioma kurtyna powietrzna małej mocy zapewniająca wielokierunkowy i silny strumień ciepłego powietrza przy wejściach do sklepów, biur czy innych pomieszczeń. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, posiada 2 stopnie mocy grzewczej z wyborem ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego (cyrkulacja powietrza w sezonie letnim).
Skuteczne rozwiązanie z nawiewem z góry

Kurtyna powietrzna małej mocy AC 45N zapewnia wielokierunkowy i silny strumień ciepłego powietrza przy wejściach do sklepów, biur czy innych pomieszczeń. Dzięki zmniejszeniu utraty ciepła ulatniającego się przez często otwierane drzwi, urządzenia pozwalają zredukować koszty energii.

Prosty i praktyczny montaż

Regulowany uchwyt montażowy kurtyny AC 45N umożliwia montaż na suficie lub na ścianie oraz optymalne ustawienie kierunku nadmuchiwanego powietrza. AC 45N to model do drzwi o standardowej szerokości, jednak Dimplex posiada również w swojej ofercie modele do drzwi podwójnych lub o szerokości nietypowej (AC 6N/RN).

Trwałość i długowieczność

Kurtyna powietrzna małej mocy AC 45N to urządzenie z solidną obudową wykonaną z malowanej proszkowo stali z dodatkowymi nakładkami z żaroodpornego tworzywa ABS. Dzięki zastosowaniu podzespołów o wysokiej wytrzymałości, gwarantuje długi okres użytkowania oraz bezproblemową pracę.

Wydajność i oszczędność

Pozioma kurtyna powietrzna małej mocy Dimplex AC 45N wytwarza barierę powietrzną przy drzwiach zewnętrznych budynku. Dzięki zmniejszeniu utraty ciepła ulatniającego się przez otwierane drzwi, pozwala w ten sposób zredukować koszty energii przy jednoczesnej poprawie komfortu.

Łatwa obsługa

Pozioma kurtyna powietrzna małej mocy Dimplex AC 45N jest bardzo łatwa w obsłudze. Wyposażono ją w przełączniki sterujące pracą urządzenia, które wbudowano w przednią część obudowy. Do dyspozycji jest wybór ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego.

 

 

Zalety

 • 2 stopnie mocy grzewczej.
 • Przełączniki sterujące praca urządzenia wbudowane w przednia cześć obudowy.
 • Wybór ustawienia ogrzewania w trybie 50-100%, lub nawiewu zimnego (cyrkulacja powietrza w sezonie letnim).
 • Wydajność wentylacyjna pojedynczej jednostki do 45 m3/h.
 • Montaż na wysokości do 2,3 m nad podłogą.
 • Regulowany uchwyt montażowy pozwalający na montaż urządzenia na suficie lub na ścianie oraz umożliwiający optymalne ustawienie kierunku nadmuchiwanego powietrza.
 • Zaokraglona obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo z nakładkami z żaroodpornego tworzywa ABS.
 • Model przeznaczony do obsługi pojedynczych drzwi o standardowej szerokosci (600 mm).
 • Sterowanie przyciskami umieszczonymi na obudowie.
 • Model AC 45N
  Moc grzewcza  
  Zasilanie 220-240V~1PN
  Masa 5,2
  Maks. prędkość przepływu powietrza 5,5
  Maks. przepływ powietrza 248
  Maks. wysokość montażu 2,3
  Poziom hałasu (strumień silny/ słaby) 52
  Wymiary [szer. x wys. x gł.] 605 x 214 x 135


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl