close
loading
ŚCIENNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY EF 10/20

ŚCIENNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY EF 10/20

EF 10/20 – elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy

Dimplex EF 10/20 to elektryczny grzejnik ścienny przeznaczony do ogrzewania łazienek. Cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową oraz wysoką jakością wykonania. Jest bardzo łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by nagrzać całą łazienkę. Wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz wydajny wentylator promieniowy sprawiający, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. W zestawie znajduje się również stelaż do montażu ściennego.

 

Odporność na działanie wody

Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, grzejnik łazienkowy EF 10/20 doskonale sprawdza się w łazienkach. Urządzenie charakteryzuje się ochroną przeciwbryzgową IP24 i zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność w każdej łazience.

 

Wydajna praca

Elektryczny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 10/20 cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową przy zachowaniu wysokiej wydajności. Wyposażony jest w wentylator promieniowy, który gwarantuje doskonałe parametry pracy i sprawia, że praca urządzenia jest niezwykle cicha.

 

Łatwa obsługa

Ścienny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 10/20 jest niezwykle łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła, by w krótkim czasie skutecznie nagrzać każdą łazienkę. Wszystkie modele serii EF/EF…TI wyposażone są w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym.

 

OPIS I DANE TECHNICZNE  

 

 
Zalety

  • Płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym
  • Wydajny wentylator promieniowy
  • Cicha praca
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Ochrona przeciwbryzgowa IP24
  • Stopień ochrony I
  • 60-minutowy wyłącznik zegarowy
  • Dwa tryby pracy: 1000 W (sterowanie termostatem) lub 2000 W (sterowanie wyłącznikiem zegarowym, z pominięciem nastaw termostatu)
  • W zestawie stelaż do montażu ściennego
Znak zamówieniowy EF 10/20
Moc grzewcza 2000 W
Szerokość 300 mm
Wysokość 405 mm
Glębokość 120 mm
Zasilanie 230 V
Masa 4 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl