close
loading

BEZOBSŁUGOWE, BEZPIECZNE I EFEKTYWNE OGRZEWANIE, CHŁODZENIE, C.W.U.

 

WYKONUJEMY MONTAŻ BEZOBSŁUGOWYCH SYSTEMÓW OGRZEWANIA, CHŁODZENIA I PRZYGOTOWANIA CIEPŁEJ WODY - CHARAKTERYZUJĄCYCH SIĘ NAJNIŻSZYMI KOSZTAMI EKSPLOATACJI.

 

1. Pompa ciepła – jako jedyny generator ciepła.

 
Możliwe konfiguracje:
- ogrzewanie podłogowe i (lub) klimakonwektory.
- ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe
- wentylacja z rekuperacją.

Zalety:

- niskie koszty eksploatacji

- bezobsługowe i bezpieczne ogrzewanie

- do 80% darmowej energii pozyskujemy z otoczenia.

 

2. POMPA CIEPŁA + INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA = RACHUNKI "0" zł.  ZA OGRZEWANIE, CHŁODZENIE I C.W.U.

 

Możemy zredukować nasze rachunki za ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę nawet do "0"zł, jeżeli dobierzemy moc instalacji fotowoltaicznej tak, aby pokrywała zużycie energii elektrycznej pobranej przez pompę ciepła. Jest to obecnie najczęściej wybierany system ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej.
Możliwe konfiguracje:
- ogrzewanie podłogowe i (lub) klimakonwektory.
- ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe
- wentylacja z rekuperacją.

Zalety:

- koszty ogrzewania nawet „0” zł.

- bezobsługowe i bezpieczne ogrzewanie

- prawie 100% darmowej energii pobieramy z otoczenia

 

3. Ogrzewanie elektryczne + instalacja fotowoltaiczna.

 
Możliwe konfiguracje:
- ogrzewanie podłogowe - maty, folie grzewcze
- piece akumulacyjne
- grzejniki, promienniki elektryczne
- wentylacja z rekuperacją.

Zalety:

- bezobsługowe ogrzewanie

- niższe koszty kapitałowe niż w systemie „pompa ciepła + pv”

- łatwa i prosta instalacja urządzeń

- konieczne jedynie przyłącze elektryczne

 

Urządzenia wykorzystujące do produkcji energii elektrycznej energię odnawialną,  są najbezpieczniejszymi urządzeniami grzewczymi.

Są wybierane coraz chętniej przez inwestorów, ponieważ charakteryzują się bezobsługowością i już teraz najniższymi kosztami eksploatacji - bliskimi "0" złotych.

 

Ponadto na pompy ciepła,rekuperację jak i na instalacje fotowoltaiczne, możliwe jest pozyskanie bezzwrotnej dotacji.

 

JEŚLI ZAINTERESOWAŁ CIĘ SYSTEM EKONOMICZNEGO OGRZEWANIA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

 1. Administratorem Danych Osobowych KLIENTA przetwarzanych w związku z korzystaniem ze SKLEPU INTERNETOWEGO jest SPRZEDAWCA.
 2. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki KLIENT wyraził zgodę. W przypadku, gdy KLIENT nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe.
 3. Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień KLIENTÓW, wynikających z rozporządzenia RODO. KLIENT ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub żądania ich całkowitego usunięcia (o ile nie jest to sprzeczne z przepisami prawa) lub ograniczenia prawa przetwarzania swoich danych osobowych w każdym czasie - w tym celu można skorzystać z funkcji w programie sklepu aktualizacji danych konta użytkownika lub proszę wysłać zgłoszenie (np. na podany adres e-mail) z określeniem żądania wprowadzenia zmian lub usunięcia danych z ewidencji.
 4. KLIENT ma prawo otrzymać dane go dotyczące w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Ma również prawo przesłać te dane innemu administratorowi, bez przeszkód ze strony ADMINISTRATORA, od którego dane będą wydobywane (art. 20 ust. 1). W przypadkach gdy jest to technicznie możliwe KLIENT może żądać od ADMINISTRATORA przesłania jego danych bezpośrednio innemu administratorowi (art. 20 ust. 2).
 5. ADMINISTRATOR może odmówić usunięcia danych KLIENTA wyłącznie w przypadkach wskazanych przez obowiązujące przepisy, w szczególności jeżeli KLIENT nie uregulował wszystkich należności wobec ADMINISTRATORA.
 6. Dla zrealizowania obsługi umowy konieczne jest podanie następujących danych KONSUMENTA:
  • nazwisko i imię,
  • adres do wysyłki produktów,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • w przypadku firmy dodatkowo Nazwa firmy oraz NIP.
 7. Wszelkie dane osobowe podawane podczas procesu zamawiania służą wyłącznie do ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy USŁUGODAWCĄ i KLIENTEM i zrealizowania Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej lub realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym instytucjom ani osobom trzecim - z wyjątkiem opisanych w pkt.6.
 8. W przypadku sprzedaży produktów poprzez SKLEP INTERNETOWY w celu dostarczenia produktów do KLIENTA dane osobowe konieczne do zaadresowania i dostarczenia przesyłki są przekazywane firmom zawodowo trudniącym się dostarczaniem przesyłek - w szczególności Poczcie Polskiej, oraz firmom kurierskim - wraz z powierzeniem przesyłki do dostarczenia.
 9. Jeżeli KLIENT wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych oraz wpisze się na listę subskrybentów będzie otrzymywał "newsletter" na podany przez siebie adres e-mailowy. W każdej chwili jest KLIENT może zrezygnować z usługi newslettera.

 

 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl