close
loading

PAKIETY I ZESTAWY Z POWIETRZNYMI POMPAMI CIEPŁA

 

ZESTAWY SPLIT Z POMPĄ CIEPŁA LAK 6-9IMR/LAK 14ITR

LAK 6-9IMR i LAK 14ITR to rewersyjna, powietrzna pompa ciepła typu split do instalacji zewnętrznej przeznaczona są do ogrzewania i chłodzenia. Składa się z kompaktowej jednostki zewnętrznej, którą jest rewersyjna, powietrzna pompa ciepła oraz jednostki wewnętrznej (system hydrobox). Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu można korzystać z darmowego źródła ciepła, jakim jest powietrze zewnętrzne, przy minimalnych nakładach związanych z jego wykorzystaniem. W ten sposób można przez cały rok oszczędnie ogrzewać i chłodzić.

 

ZESTAWY SPLIT Z POMPĄ CIEPŁA LAW 6-9IMR/LAW 14ITR

I WIEŻĄ HYDRAULICZNĄ

 „Splydro” to system typu split przeznaczony do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania c.w.u. będący połączeniem inwerterowej pompy ciepła powietrze/woda LA 6-9IMR, LAW 14ITR i wieży hydraulicznej Hydro Tower. System minimalizuje nakłady związane z montażem, zapewnia też elastyczną możliwość rozbudowy w kombinacji z innymi źródłami ciepła, zarówno konwencjonalnymi jak i odnawialnymi. Przeznaczony jest do mniejszych systemów grzewczych – obiektów o mniejszym zapotrzebowaniu na ciepło np. nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.

 

PAKIETY EXCLUSIVE Z POMPAMI CIEPŁA LA 9-18S-TU, LA 6-25TU, LA 11-16TAS

Powietrze, podobnie jak grunt jest nośnikiem energii, którą można bardzo efektywnie wykorzystać za pomocą pomp ciepła powietrze/woda Dimplex. Jednak aby cały system działał możliwie wydajnie, oprócz pompy ciepła niezbędny jest prawidłowy dobór pozostałych elementów instalacji. Dlatego pakiety EXCLUSIVE z pompami powietrze/woda LA 9-18S-TU, LA 6-25TU oraz LA 11-16TAS, zawierają również doskonale dopasowane komponenty i zorientowane są na wydajną, ekonomiczną i bezproblemową pracę całego systemu grzewczego.

 

ZESTAWY SERII HPL S-TUW I HPL S-TURW Z WIEŻĄ HYDRAULICZNĄ

Rozwiązania zastosowane w pompach serii LA TU/LAS-TU oraz zestawach serii HPL S-TU zorientowane są na maksymalnie wydajną pracę, dlatego osiągają one roczne wskaźniki pracy porównywalne z gruntowymi pompami ciepła, a związana z tym wysoka wydajność grzewcza może zostać osiągnięta przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Wysokie współczynniki wydajności przekładają się na bardzo oszczędną pracę. Wszystko dzięki innowacyjnej technice, która w pompach ciepła Dimplex została zastosowana w praktyce.

 

 

 

 

                SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl