close
loading
PANEL SZKLANY BIAŁY Girona GFP100 W

PANEL SZKLANY BIAŁY Girona GFP100 W

Girona GFP100 W – ozdobny grzejnik ze sterowaniem elektronicznym

Girona GFP100 W to ozdobny grzejnik panelowy łączący w sobie wyjątkową jakość i wzornictwo. Wyróżnia go wysoka wydajność, komfortowe sterowanie oraz minimalistyczna elegancja szklanego panelu w kolorze białym, współgrająca doskonale z nowoczesnymi wnętrzami. Wyposażony został w m.in.: termostat elektroniczny z blokadą zakresu nastawień (regulacja 5-30°C), niskotemperaturową grzałkę niepowodującą przepalania kurzu, tryb pracy mrozoochronnej oraz kierunkową kratkę wylotu powietrza. Urządzenie przystosowane jest również do współpracy z szeroką gamą elektronicznych kaset programujących umożliwiających komfortową regulację systemu ogrzewania elektrycznego w domu. Grzejnik jest bryzgoszczelny (IPX4) i można go stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Trwałość i długowieczność

Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, ozdobny panelowy grzejnik elektryczny Dimplex Girona GFP100 W zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Cechuje go również najwyższa jakość i wyjątkowe wzornictwo, które doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami.

Wydajna, bezpieczna praca

Girona GFP100 W zapewnia wydajną pracę w szerokim zakresie zastosowań, doskonale nadaje się do ogrzewania nowoczesnych pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Dodatkowo grzejnik jest bryzgoszczelny (IPX4) i można go stosować w łazienkach lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Łatwa obsługa

Grzejnik Girona GFP0100 W jest niezwykle łatwy w obsłudze – wyposażony jest w elektroniczne sterowanie, które przystosowane jest do współpracy z szeroką gamą elektronicznych kaset programujących. Umożliwiają one komfortowe zarządzanie pojedynczym urządzeniem oraz systemem ogrzewania elektrycznego w domu.

 

OPIS I DANE TECHNICZNE
W skrócie

  • Elektroniczny termostat, zapewniający stabilną temperaturę pomieszczenia z dokładnością do +/-0,3 °C (regulacja 5-30°C)
  • Niskotemperaturowa grzałka niepowodująca przepalania kurzu
  • Kieszeń na opcjonalne, dodatkowe kasety sterujące wyposażone w programatory umożliwiające komfortowe zarządzanie, zarówno pojedynczym urządzeniem, jak i systemem ogrzewania elektrycznego w domu
  • Wykończenie szklanym panelem w kolorze czarnym białym
  • Grzejnik bryzgoszczelny (IPX4) – można stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności
Znak zamówieniowy GFP100 W
Moc grzewcza 1000 W
Szerokość 700 mm
Wysokość 565 mm
Glębokość 107 mm
Zasilanie 230 V
Masa 16,5 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl