close
loading
PANEL SZKLANY CZARNY Girona GFP200 B

PANEL SZKLANY CZARNY Girona GFP200 B

Girona GFP200 B – ozdobny grzejnik ze sterowaniem elektronicznym

Girona GF200 B to ozdobny grzejnik panelowy łączący w sobie wyjątkową jakość i wzornictwo. Wyróżnia go wysoka wydajność, komfortowe sterowanie oraz minimalistyczna elegancja szklanego panelu w kolorze czarnym, współgrająca doskonale z nowoczesnymi wnętrzami. Wyposażony został w m.in.: termostat elektroniczny z blokadą zakresu nastawień (regulacja 5-30°C), niskotemperaturową grzałkę niepowodującą przepalania kurzu, tryb pracy mrozoochronnej oraz kierunkową kratkę wylotu powietrza. Urządzenie przystosowane jest również do współpracy z szeroką gamą elektronicznych kaset programujących umożliwiających komfortową regulację systemu ogrzewania elektrycznego w domu. Grzejnik jest bryzgoszczelny (IPX4) i można go stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Trwałość i długowieczność

Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, ozdobny panelowy grzejnik elektryczny Dimplex Girona GFP200 B zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Cechuje go również najwyższa jakość i wyjątkowe wzornictwo, które doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami.

Wydajna bezpieczna praca

Girona GFP200 B zapewnia wydajną pracę w szerokim zakresie zastosowań, doskonale nadaje się do ogrzewania nowoczesnych pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Dodatkowo grzejnik jest bryzgoszczelny (IPX4) i można go stosować w łazienkach lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Łatwa obsługa

Grzejnik Girona GFP200 B jest niezwykle łatwy w obsłudze – wyposażony jest w elektroniczne sterowanie, które przystosowane jest do współpracy z szeroką gamą elektronicznych kaset programujących. Umożliwiają one komfortowe zarządzanie pojedynczym urządzeniem oraz systemem ogrzewania elektrycznego w domu.

 

OPIS I DANE TECHNICZNEW skrócie

  • Elektroniczny termostat, zapewniający stabilną temperaturę pomieszczenia z dokładnością do +/-0,3 °C (regulacja 5-30°C)
  • Niskotemperaturowa grzałka niepowodująca przepalania kurzu
  • Kieszeń na opcjonalne, dodatkowe kasety sterujące wyposażone w programatory umożliwiające komfortowe zarządzanie, zarówno pojedynczym urządzeniem, jak i systemem ogrzewania elektrycznego w domu
  • Wykończenie szklanym panelem w kolorze czarnym
  • Grzejnik bryzgoszczelny (IPX4) – można stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności
Znak zamówieniowy GFP200 B
Moc grzewcza 2000 W
Szerokość 940 mm
Wysokość 565 mm
Glębokość 107 mm
Zasilanie 230 V
Masa 26,0 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl