close
loading
GRZEJNIK ZE STEROWANIEM ELEKTRONICZNYM EPX 2000

GRZEJNIK ZE STEROWANIEM ELEKTRONICZNYM EPX 2000

EPX 2000 – elektryczny grzejnik panelowy ze sterowaniem elektronicznym

EPX 2000 to panelowy grzejnik elektryczny łączący w sobie wysoką jakość wykonania i wzornictwo, które dopasowane jest do pieców akumulacyjnych DuoHeat. Może być wyposażony w szeroką gamę elektronicznych programatorów umożliwiających komfortowe zarządzanie zarówno pojedynczym urządzeniem, jak i systemem ogrzewania elektrycznego w domu. Standardowo został wyposażony w elektroniczny termostat regulowany w zakresie 5-30°C z blokadą zakresu nastawień, niskotemperaturową grzałkę niepowodującą przepalania kurzu, kieszeń na dodatkowe kasety sterujące, tryb pracy mrozoochronnej oraz kierunkową kratkę wylotu powietrza. Urządzenie jest bryzgoszczelne (IPX4) i można je stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Trwałość i długowieczność

Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, elektryczny grzejnik panelowy ze sterowaniem elektronicznym Dimplex EPX 2000 zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Jego atutem jest też stylowe wzornictwo, które doskonale pasuje do każdego pomieszczenia.

Wydajna bezpieczna praca

Grzejnik panelowy EPX 2000 to urządzenie o mocy 2 kW zapewniające wydajną pracę w szerokim zakresie zastosowań. Posiada niskotemperaturową grzałkę niepowodującą przepalania kurzu, ponadto jest bryzgoszczelny (IPX4) i można go stosować w łazienkach lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Łatwa obsługa

Panelowy grzejnik elektryczny EPX 2000 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wyposażony jest w elektroniczny termostat z regulacją w zakresie 5-30°C oraz blokadą nastawień, tryb pracy mrozoochronnej, a także kieszeń na dodatkowe kasety sterujące z programatorami umożliwiającymi komfortową regulację.

 

OPIS I DANE TECHNICZNE 
Zalety

  • Precyzyjny termostat elektroniczny z blokadą zakresu nastawień regulowany w zakresie 5-30°C
  • Niskotemperaturowa grzałka niepowodująca przepalania kurzu
  • Bryzgoszczelny (IPX4) – można stosować w łazience lub strefach o podwyższonej wilgotności
  • Kieszeń na opcjonalne, dodatkowe kasety sterujące wyposażone w programatory umożliwiające komfortowe zarządzanie, zarówno pojedynczym urządzeniem, jak i systemem ogrzewania elektrycznego w domu
  • Tryb pracy mrozoochronnej
  • Kierunkowa kratka wylotu powietrza
  • Metalowa obudowa malowana proszkowo
Znak zamówieniowy EPX 2000
Moc grzewcza 2000 W
Szerokość 686 mm
Wysokość 430 mm
Glębokość 115 mm
Zasilanie 230 V
Masa 8,0 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl