close
loading

SYSTM ZERO- REWERSYJNA, POWIETRZNO-GRUNTOWA POMPA CIEPŁA

 

SYSTEM ZERO – REWOLUCJA W POMPACH CIEPŁA DO ZASTOSOWAŃ KOMERCYJNYCH

Przedstawiamy System ZERO, rewersyjną, powietrzno-gruntową pompę ciepła, która rewolucjonizuje wykorzystanie energii cieplnej w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych! Jest to jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń do grzania oraz chłodzenia.

Jako dolne źródło ciepła wykorzystuje powietrze lub grunt, a także ciepło odpadowe z procesów technologicznych. System Zero jest niebywale oszczędny, gdyż automatycznie wykorzystuje odpowiednie źródło ciepła w zakresie, w którym urządzenie pracuje z najwyższą wydajnością. Dla projektantów oznacza to nowe możliwości w projektowaniu nowoczesnych systemów, a dla inwestora – wymierne korzyści finansowe. 

 

SYSTEM ZERO – ZERO OGRANICZEŃ, ZERO MARNOTRAWSTWA

Ciepło z powietrza, gruntu, a może ciepło odpadowe z procesów technologicznych? System Zero nie ogranicza wyboru źródła energii i umożliwia wykorzystanie ciepła aż z trzech źródeł. Automatycznie określa zakres wykorzystania źródła energii pod kątem najwyższej wydajności systemu w zależności od temperatury dolnego źródła ciepła. Nieważne czy to centrum serwerowe, budynek mieszkalny, obiekt przemysłowy, produkcyjny, a może handlowy… nowy czy modernizowany – System Zero zawsze pracuje z najwyższą wydajnością! Dlaczego ciepło odpadowe pochodzące z procesów technologicznych urządzeń chłodniczych ma się marnować? Z Systemem Zero można bardzo efektywnie wykorzystać to do tej pory niedoceniane źródło energii i w ten sposób zredukować koszty eksploatacji nawet o 25%.

 

TUTAJ: BROSZURA INFORMACYJNA

 

 

 

 

 

 

 

                SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl