close
loading
HALOGENOWY PROMIENNIK PODCZERWIENI QXD 1500NLW

HALOGENOWY PROMIENNIK PODCZERWIENI QXD 1500NLW

QXD 1500NLW – HALOGENOWY PROMIENNIK PODCZERWIENI

Halogenowy promiennik podczerwieni Dimpex QXD 1500NLW przeznaczony jest do wydajnego ogrzewania wewnątrz pomieszczeń i dostarcza silnie ukierunkowany promień ciepła, emitując dodatkowo promieniowanie świetlne. Urządzenie wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, w ten sposób, ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe, np. hale fabryczne, strefy załadunku w magazynach, hole w budynkach publicznych, kościoły itp.

 

 

OPIS I DANE TECHNICZNE  
Trwałość i długowieczność

Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 1500NLW można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest pewność działania oraz długa żywotność.

Wydajna praca

Halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 1500NLW wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, dlatego ciepło przenika przez powietrze efektywniej niż w przypadku tradycyjnych źródeł. W efekcie, czas przeznaczony na ogrzanie jest dużo krótszy niż np. w przypadku grzejników.

Szerokie możliwości

Halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 1500NLW doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe, np. hale fabryczne, strefy załadunku w magazynach, hole w budynkach publicznych, kościoły itp.
 

Zalety

  • Skuteczne urządzenia grzewcze dostarczające ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczenia
  • Szeroki zakres zastosowania
  • Uchwyt mocujący z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia i zasięgu promieniowania
  • Wyposażone w lampy emitujące naturalne światło barwy biało-żółtej
  • Bezgłośna praca
  • Solidna, trwała konstrukcja
  • Stalowa obudowa malowana proszkowo w kolorze białym
Znak zamówieniowy QXD 1500NLW
Moc grzewcza 1500 W
Liczba lamp 1
Barwa światła biała
Minimalna wysokość montażu 2,1 m
Zalecana wysokość montażu 2,5 m
Szerokość 256 mm
Wysokość 440 mm
Zasilanie 230-240 V~1PN
Masa 3,7 kg


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl