close
loading
SYSTEM M COMFORT 12

SYSTEM M COMFORT 12

Cena: 59990 PLN
Ilość sztuk:
 

SYSTEM M COMFORT 12 – POWIETRZNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Comfort 12 to innowacyjna powietrzna pompa ciepła do grzania o mocy 12 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. Wyróżnia się niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Comfort 12 można wyposażyć w zasobnik c.w.u. (poj. 220 l) dopasowany do jednostki wewnętrznej oraz moduły dodatkowego obiegu grzewczego lub pracy w trybie biwalentnym i biwalentnym-odnawialnym. Obsługa systemu realizowana jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania lub aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne. Bogate opcje personalizacji dają możliwość indywidualnego dopasowania jednostki zewnętrznej do otoczenia.

 

5 ZALET – JEDEN SYSTEM

System M Comfort 12 został opracowany całkowicie od nowa, jest wyjątkowo prosty w zamawianiu, montażu, eksploatacji i jednocześnie bardzo wszechstronny pod względem zastosowania i funkcjonalności. Oferuje nowe możliwości użytkownikom oraz instalatorom i posiada wiele unikalnych zalet, do których należą: wyjątkowy design, funkcjonalność, cisza, wydajność i komfort. Każda z tych zalet sama w sobie jest już przekonująca, ale razem tworzą naprawdę unikalne połączenie.

WYJĄTKOWO CICHY

System M Comfort 12 wykorzystuje niewyczerpalne pokłady darmowej energii cieplnej zawartej w powietrzu. Używa do tego celu m.in. wentylatora, ale mimo to jest prawie niesłyszalny. System M Comfort 12 charakteryzuje się nie tylko bardzo spokojną pracą, ale również spokojnym wyglądem.

WYJĄTKOWO KOMFORTOWY

System M Comfort 12 to urządzenie, które tak naprawdę ma tylko jedno, ale za to bardzo istotne ustawienie: komfortowy, indywidualny program dobrego samopoczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferuje on dokładnie tyle ile naprawdę potrzebujesz w eksploatacji, a także podczas wyboru właściwego wariantu.

 

 

 

OPIS I DANE TECHNICZNE 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl