close
loading
SYSTEM M COMFORT 9

SYSTEM M COMFORT 9

Cena: 53990 PLN
Ilość sztuk:

Cena brutto z montażem - VAT 8%

 

SYSTEM M COMFORT 9 – POWIETRZNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

 

System M Comfort 9 to innowacyjna powietrzna pompa ciepła do grzania o mocy 9 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. Wyróżnia się niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Comfort 9 można wyposażyć w zasobnik c.w.u. (poj. 220 l lub 355 l.) dopasowany do jednostki wewnętrznej oraz moduły dodatkowego obiegu grzewczego lub pracy w trybie biwalentnym i biwalentnym-odnawialnym. Obsługa systemu realizowana jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania lub aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne. Bogate opcje personalizacji dają możliwość indywidualnego dopasowania jednostki zewnętrznej do otoczenia.

 

WYJĄTKOWO WYDAJNY

System M Comfort 9 integruje bardzo wiele możliwości i funkcji, które sprawiają, że osiąga on wysokie wartości efektywności energetycznej. Działa sam z siebie tak oszczędnie, jak to tylko możliwe i na pewno spłaci się w dłuższej perspektywie. Jest to jeden z najtańszych w eksploatacji systemów grzewczych na rynku.

WYJĄTKOWO FUNKCJONALNY

System M Comfort 9 zachwyca wyjątkową jakością i funkcjonalnością. Jednostka wewnętrzna zajmuje niewiele więcej miejsca, niż urządzenie kuchenne, a jednostka zewnętrzna jest jedną z mniejszych w swojej klasie! Bogate opcje personalizacji sprawiają, że można ją indywidualnie dopasować do otoczenia.

 

WYJĄTKOWO CICHY

System M Comfort wykorzystuje niewyczerpalne pokłady darmowej energii cieplnej zawartej w powietrzu. Używa do tego celu m.in. wentylatora, ale mimo to jest prawie niesłyszalny. System M Cofort charakteryzuje się nie tylko bardzo spokojną pracą, ale również spokojnym wyglądem.

OPIS I DANE TECHNICZNE 
 •      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl