close
loading
SYSTEM M COMFORT COOLING 12

SYSTEM M COMFORT COOLING 12

Cena: 63690 PLN
Ilość sztuk:

SYSTEM M COMFORT COOLING 12 – REWERSYJNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Comfort Cooling 12 to powietrzna rewersyjna pompa ciepła do grzania i aktywnego chłodzenia o mocy 12 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. Wyróżnia się niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Comfort Cooling 12 można wyposażyć w zasobnik c.w.u. (poj. 220 l) dopasowany do jednostki wewnętrznej oraz moduły dodatkowego obiegu grzewczego lub pracy w trybie biwalentnym i biwalentnym-odnawialnym. Obsługa systemu realizowana jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania lub aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne. Bogate opcje personalizacji dają możliwość indywidualnego dopasowania jednostki zewnętrznej do otoczenia.

5 ZALET – JEDEN SYSTEM

System M Comfort Cooling 12 został opracowany całkowicie od nowa, jest wyjątkowo prosty w zamawianiu, montażu, eksploatacji i jednocześnie bardzo wszechstronny pod względem zastosowania i funkcjonalności. Oferuje nowe możliwości użytkownikom oraz instalatorom i posiada wiele unikalnych zalet, do których należą: wyjątkowy design, funkcjonalność, cisza, wydajność i komfort. Każda z tych zalet sama w sobie jest już przekonująca, ale razem tworzą naprawdę unikalne połączenie.

DOSKONAŁA RÓWNOWAGA

System M Comfort Cooling 12 osiąga doskonałą równowagę łącząc inteligentną i funkcjonalną konstrukcję z wydajnością, cichą pracą, jakością i niewielkimi wymiarami. Co więcej, System M pozwala cieszyć się z wszystkich tych zalet jednocześnie. Dla użytkownika, w największym skrócie oznacza to po prostu wyjątkowy komfort. Tak genialne połączenie zalet w jednym urządzeniu jest czymś więcej niż suma poszczególnych zalet osobno. Właśnie to połączenie zalet ma tak ogromne znaczenie.

WYJĄTKOWO KOMFORTOWY

System M Comfort Cooling 12 to urządzenie, które tak naprawdę ma tylko jedno, ale za to bardzo istotne ustawienie: komfortowy, indywidualny program dobrego samopoczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. System M Comfort Cooling 12 oferuje dokładnie tyle ile naprawdę potrzebujesz w eksploatacji, a także podczas wyboru właściwego wariantu.

WYJĄTKOWO INTUICYJNY

System M Comfort Cooling 12 nie bombarduje irytującymi komunikatami i jest bardzo łatwy w obsłudze. Tak łatwy, że można całkowicie przestać korzystać z panelu sterowania na obudowie jednostki wewnętrznej, i obsługę całego systemu realizować za pomocą aplikacji w smartfonie i to w zupełności wystarczy!

 

 

OPIS I DANE TECHNICZNE 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl