close
loading
SYSTEM M COMFORT COOLING 9

SYSTEM M COMFORT COOLING 9

Cena: 58900 PLN
Ilość sztuk:

Cena brutto z montażem - VAT 8%

 

SYSTEM M COMFORT COOLING 9 – REWERSYJNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Comfort Cooling 9 to powietrzna rewersyjna pompa ciepła do grzania i aktywnego chłodzenia o mocy 9 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. Wyróżnia się niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Comfort Cooling 9 można wyposażyć w zasobnik c.w.u. (poj. 220 l lub 355 l.) dopasowany do jednostki wewnętrznej oraz moduły dodatkowego obiegu grzewczego lub pracy w trybie biwalentnym i biwalentnym-odnawialnym. Obsługa systemu realizowana jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania lub aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne. Bogate opcje personalizacji dają możliwość indywidualnego dopasowania jednostki zewnętrznej do otoczenia.

5 ZALET – JEDEN SYSTEM

System M Comfort Cooling 9 został opracowany całkowicie od nowa, jest wyjątkowo prosty w zamawianiu, montażu, eksploatacji i jednocześnie bardzo wszechstronny pod względem zastosowania i funkcjonalności. Oferuje nowe możliwości użytkownikom oraz instalatorom i posiada wiele unikalnych zalet, do których należą: wyjątkowy design, funkcjonalność, cisza, wydajność i komfort. Każda z tych zalet sama w sobie jest już przekonująca, ale razem tworzą naprawdę unikalne połączenie.

WYJĄTKOWO INTUICYJNY

System M Comfort Cooling 9 nie bombarduje irytującymi komunikatami i jest bardzo łatwy w obsłudze. Tak łatwy, że można całkowicie przestać korzystać z panelu sterowania na obudowie jednostki wewnętrznej, i obsługę całego systemu realizować za pomocą aplikacji w smartfonie i to w zupełności wystarczy!

 

PO PROSTU WSZECHSTRONNY

System M Comfort Cooling 9 to pompa ciepła nowej generacji przeznaczona do oszczędnego grzania oraz chłodzenia, której modułowa konstrukcja jest unikalna i wyznacza nowe standardy na rynku. Oferuje ona zupełnie nowe możliwości, zarówno użytkownikowi, jaki i instalatorowi. Opracowaliśmy rewersyjną pompę ciepła całkowicie na nowo!

 

OPIS I DANE TECHNICZNE
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl