close
loading
SYSTEM M COMPACT 4

SYSTEM M COMPACT 4

Cena: 40100 PLN
Ilość sztuk:

SYSTEM M COMPACT 4 – POWIETRZNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Compact 4 to innowacyjna powietrzna pompa ciepła do grzania o mocy 4 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. To doskonałe urządzenie wyróżnia się wyjątkowo niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Compact 4 wyposażony jest w zintegrowany zasobnik c.w.u. (o poj. 180 l), obsługa usystemu realizowana jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania lub aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne. Bogate opcje personalizacji dają możliwość indywidualnego dopasowania jednostki zewnętrznej do otoczenia.

 

DOSKONAŁA RÓWNOWAGA

System M Compact 4 osiąga doskonałą równowagę łącząc inteligentną i funkcjonalną konstrukcję z wysoką wydajnością, cichą pracą, jakością i niewielkimi wymiarami. Co więcej, System M pozwala cieszyć się z wszystkich tych zalet jednocześnie. Dla użytkownika, w największym skrócie oznacza to po prostu wyjątkowy komfort. Tak genialne połączenie zalet w jednym urządzeniu jest czymś więcej niż suma poszczególnych zalet osobno. Właśnie to połączenie zalet ma tak ogromne znaczenie.

WYJĄTKOWO CICHY

System M Compact 4 wykorzystuje niewyczerpalne pokłady darmowej energii cieplnej zawartej w powietrzu. Używa do tego celu m.in. wentylatora, ale mimo to jest prawie niesłyszalny. System M Compact 4 charakteryzuje się nie tylko bardzo spokojną pracą, ale również spokojnym wyglądem.

WYJĄTKOWO KOMFORTOWY

System M Compact 4 to urządzenie, które tak naprawdę ma tylko jedno, ale za to bardzo istotne ustawienie: komfortowy, indywidualny program dobrego samopoczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferuje on dokładnie tyle ile naprawdę potrzebujesz w eksploatacji, a także podczas wyboru właściwego wariantu.

 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl