close
loading
SYSTEM M PURE 4

SYSTEM M PURE 4

Cena: 38900 PLN
Ilość sztuk:

SYSTEM M PURE 4 – POWIETRZNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Pure 4 to innowacyjna powietrzna pompa ciepła do grzania (4 kW), której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. To doskonałe urządzenie wyróżnia się wyjątkowo niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Pure 4 wyposażony jest w zintegrowany zasobnik c.w.u. (o poj. 180 l), obsługa usystemu realizowana jest za pomocą aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne.

WYJĄTKOWO INTUICYJNY

System M Pure 4 nie bombarduje irytującymi komunikatami i jest bardzo łatwy w obsłudze. Tak łatwy, że w opcji podstawowej zrezygnowano całkowicie z panelu sterowania na obudowie jednostki wewnętrznej, a obsługa całego systemu realizowana jest za pomocą aplikacji w smartfonie i to w zupełności wystarczy

DOSKONAŁA RÓWNOWAGA

System M Pure 4 osiąga doskonałą równowagę łącząc inteligentną i funkcjonalną konstrukcję z wysoką wydajnością, cichą pracą, jakością i niewielkimi wymiarami. Co więcej, System M pozwala cieszyć się z wszystkich tych zalet jednocześnie. Dla użytkownika, w największym skrócie oznacza to po prostu wyjątkowy komfort. Tak genialne połączenie zalet w jednym urządzeniu jest czymś więcej niż suma poszczególnych zalet osobno. Właśnie to połączenie zalet ma tak ogromne znaczenie.

 

 

 

 
 

 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl