close
loading
SYSTEM M PURE 6

SYSTEM M PURE 6

Cena: 44100 PLN
Ilość sztuk:

SYSTEM M PURE 6 – POWIETRZNA POMPA CIEPŁA NOWEJ GENERACJI

System M Pure 6 to innowacyjna powietrzna pompa ciepła do grzania o mocy 6 kW, której unikalna, modułowa konstrukcja wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. To doskonałe urządzenie wyróżnia się wyjątkowo niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferuje nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. System M Pure 6 wyposażony jest w zintegrowany zasobnik c.w.u. (poj. 180 l), obsługa usystemu realizowana jest za pomocą aplikacji Smart Room Heating app dostępnej na urządzenia mobilne.

 

5 ZALET – JEDEN SYSTEM

System M Pure 6 został opracowany całkowicie od nowa, jest wyjątkowo prosty w zamawianiu, montażu, eksploatacji i jednocześnie bardzo wszechstronny pod względem zastosowania i funkcjonalności. Oferuje nowe możliwości użytkownikom oraz instalatorom i posiada wiele unikalnych zalet, do których należą: wyjątkowy design, funkcjonalność, cisza, wydajność i komfort. Każda z tych zalet sama w sobie jest już przekonująca, ale razem tworzą naprawdę unikalne połączenie.

DOSKONAŁA RÓWNOWAGA

System M Pure 6osiąga doskonałą równowagę łącząc inteligentną i funkcjonalną konstrukcję z wysoką wydajnością, cichą pracą, jakością i niewielkimi wymiarami. Co więcej, System M pozwala cieszyć się z wszystkich tych zalet jednocześnie. Dla użytkownika, w największym skrócie oznacza to po prostu wyjątkowy komfort. Tak genialne połączenie zalet w jednym urządzeniu jest czymś więcej niż suma poszczególnych zalet osobno. Właśnie to połączenie zalet ma tak ogromne znaczenie.

WYJĄTKOWO INTUICYJNY

System M Pure 6 nie bombarduje irytującymi komunikatami i jest bardzo łatwy w obsłudze. Tak łatwy, że w opcji podstawowej zrezygnowano całkowicie z panelu sterowania na obudowie jednostki wewnętrznej, a obsługa całego systemu realizowana jest za pomocą aplikacji w smartfonie i to w zupełności wystarczy! 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl