close
loading
NIBE™ F130 WENTYLACYJNA POMPA CIEPŁA

NIBE™ F130 WENTYLACYJNA POMPA CIEPŁA

MODUŁ POMPY CIEPŁA F130

Elastyczność konfiguracji

Moduł pompy ciepła F130 pozwala na odzyskiwanie ciepła, które pochodzi z powietrza wentylacyjnego, w celu przygotowania ciepłej wody użytkowej w oddzielnym zasobniku c.w.u. Istnieje możliwość podłączenia pompy ciepła F130 do istniejącego zasobnika, co czyni urządzenie idealnym rozwiązaniem przy termomodernizacji budynku. Dodatkowo NIBE F130 może stanowić rozwiązanie problemu związanego z niskim pomieszczeniem o nietypowych wymiarach, w którym nie zmieści się pompa kompaktowa z wbudowanym zbiornikiem. Możliwość instalacji modułu F130 w dowolnej odległości od zasobnika c.w.u., zapewnia większą elastyczność przy montażu.

Współpraca z pompami ciepła typu powietrze/woda

Kompaktowy moduł pompy ciepła F130 może współpracować z pompą ciepła NIBE typu powietrze/woda, stanowiąc dodatkowe źródło ciepła i zapewniając jednocześnie kontrolowaną wentylację domu. W zależności od rodzaju instalacji, urządzenie będzie wspomagało proces przygotowania wody centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej. Rozwiązanie to sprawia, że przygotowanie wody jest wyjątkowo ekonomiczne, a użytkownicy uzyskują dodatkowo komfort wentylacji.

Sterownik

Pompa ciepła wyposażona jest w oddzielny sterownik z czytelnym menu i kolorowym wyświetlaczem. Na ekranie sterownika wyświetlane są informacje o statusie, czasie pracy i temperaturze.               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl