close
loading

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:           

  • POJEKTANTÓW  INSTALACJI SANITARNYCH
  • ARCHITEKTÓW
  • INSTALATORÓW POMP CIEPŁA, PV, REKUPERACJI

 

 

ZATRUDNIMY REGIONALNYCH  INSTALATORÓW/SERWISANTÓW NASZYCH URZADZEŃ

 

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy regionalnych instalatorów pomp ciepła(gruntowych i powietrznych), instalacji fotowoltaicznych, kotłów peletowych oraz systemów rekuperacji, a także wykonywania kompletnych instalacji c.o. wod-kan i c.w.u.

 

Prosimy o kontakt firmy i osoby chcące zostać regionalnymi instalatorami/serwisantami naszych produktów, na inwestycjach naszych klientów. Oferujemy wyłączność dla max. dwóch firm w każdym województwie. Zapewniamy szkolenia produktowe, atrakcyjne wynagrodzenie i obecność na intensywnie rozwijającym się rynku nowoczesnych urządzeń grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych.

Wymagane doświadczenie zawodowe. Zgłoszenia z krótkim opisem swojej działalności proszę przesyłać na adres: m.olejnik@eraoze.pl. Z wybranymi firmami będziemy się kontaktować telefonicznie.

 


Zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzgodnić formę współpracy.            
ZADZWOŃ: 519-125-619
NAPISZ: biuro@eraoze.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl