close
loading

ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ.

 

NIBE-BIAWAR proponuje szeroką gamę urządzeń do grzania ciepłej wody użytkowej, we współpracy z pompami ciepła – od zasobników pionowych z dwiema wężownicami, poprzez urządzenia dwupłaszczowe, do zbiorników multiwalentnych, typu „zbiornik w zbiorniku”, które dają niemal nieograniczone możliwości podłączenia kilku różnych źródeł ciepła.

Do współpracy z jednofunkcyjnymi pompami ciepła, proponujemy serię wężownicowych i dwupłaszczowych zbiorników ciepłej wody użytkowej marki NIBE. Pojemność i typ zbiornika zależy nie tylko od ilości osób korzystających z c.w.u., ale także od mocy grzewczej pompy ciepła, produkującej ciepłą wodę.

Zbiorniki wężownicowe NIBE BA-ST i VPB/VPBS przeznaczone są do podgrzewania i magazynowania ciepłej wody użytkowej. Zbiorniki dwupłaszczowe NIBE VPA/VPAS składają się z wewnętrznego cylindra ciepłej wody i zewnętrznego zbiornika, w którym znajduje się czynnik ogrzewający c.w.u. Zbiorniki multiwalentne NIBE BA-WH stanową połączenie zbiornika buforowego z wbudowanym zbiornikiem c.w.u., a dzięki wielu króćcom przyłączeniowym dają niemal nieograniczone możliwości nawet w najbardziej skomplikowanych instalacjach centralnego ogrzewania.

                SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl