close
loading
ZASOBNIKI Z DUŻĄ WĘŻOWNICĄ NIBE BA-ST(1FEDC) I NIBE VPB

ZASOBNIKI Z DUŻĄ WĘŻOWNICĄ NIBE BA-ST(1FEDC) I NIBE VPB

ZASOBNIKI SERII BA-ST 90XX-1FEDC

 

To urządzenia wyposażone w wężownicą spiralną o zwiększonej powierzchni grzewczej (3,85 lub 5 m2), zaprojektowane szczególnie do współpracy z pompami ciepła, gdzie temperatura zasilania wynosi ok. 55 - 60°C. Zasobnik BA-ST 90XX-1FEDC można stosować również do współpracy z systemami solarnymi, kotłami i innymi źródłami ciepła. Konstrukcja urządzenia, bardzo dobra izolacja termiczna oraz znacznie zwiększona powierzchnia grzewcza wężownicy zapewniają bardzo dobre parametry pracy wymiennika, w szczególności przy niskich parametrach czynnika grzewczego.

 

Zbiornik zasobnika wykonany jest z wysokogatunkowej blachy stalowej i wyposażony jest w wężownicę spiralną o zwiększonej powierzchni grzewczej (co usprawnia podgrzewanie wody użytkowej, szczególnie przy niskich parametrach czynnika grzewczego). Zbiornik zabezpieczony jest przed korozją emalią ceramiczną oraz ochronną anodą magnezową. Dzięki polistyrenowej izolacji o grubości od 60 - 135 mm zapewnione są bardzo dobre właściwości termoizolacyjne urządzeń. Urządzenia standardowo wyposażone zostały w otwór rewizyjny, termometr zegarowy, króciec do połączenia cyrkulacji oraz osłony czujnika temperatury. Zasobnik BA-ST 90XX-1FEDC umożliwia zamontowanie elektrycznego modułu grzejnego po ówczesnym zamontowaniu zestawu do jego montażu. Dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz umiejscowieniu wężownicy zapewnione jest bardzo szybkie oraz równomierne podgrzewanie wody użytkowej w całej objętości zbiornika.

 

Przegląd

 

Model Klasa efektywności energetycznej 
etykieta produktu
BA-ST 9030-1FEDC
BA-ST 9040-1FEDCNIBE VPB 200-1000 l

VPB to seria wężownicowych zbiorników ciepłej wody użytkowej, dedykowana do współpracy z pompami ciepła, kotłami gazowymi, bądź olejowymi.

Modele o pojemności 500, 750 i 1000 litrów, przeznaczone są do instalacji w budynkach komercyjnych, w których jest wysokie zużycie ciepłej wody. Zbiorniki VPB mogą być łączone równolege w celu pokrycia dużego zapotrzebowania na c.w.u.

 

Zbiorniki do pomp ciepła - NIBE™ VPB 500-1000

 

Przegląd

 

Model Klasa efektywności energetycznej 
etykieta produktu
VPB 500
VPB 750  
VPB 1000


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl