Perfekcyjny system rekuperacji od renomowanego producenta

ZEHNDER

Każdy system wentylacyjny jest tak dobry jak jego system dystrybucji powietrza

System PV z optymalizatorami mocy pozwala każdemu modułowi wytwarzać maksymalną ilość energii. Niedopasowany, np. zacieniony moduł nie wpływa na wydajność reszty systemu. Optymalizatory mocy umożliwiają także instalowanie modułów PV w różnych orientacjach i pod różnymi kątami pochylenia, co oznacza większą elastyczność w projektowaniu procesu, lepszą estetykę dachu i większe wykorzystanie powierzchni dachu.

ZEHNDER

Firma Zehnder oferuje innowacyjny, sprawdzony w praktyce, kompletny system. Komfortową wentylację wnętrz zapewnia wiele nowych produktów, idealnie dopasowanych do jednostek wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q.

Kto stawia na jakość, ten wygrywa. Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji. W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata. Wysokie wymagania stawiane produktom i systemom wentylacji, związanie są ze świadomością konieczności dostarczania usług na najwyższym możliwym poziomie, a jednocześnie z oczekiwaniem by instalowane urządzenia były wydajne i energooszczędne, a także by działały bez zarzutu przez wiele lat. W tym obszarze oferujemy system wyróżniający się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością, spełniający obecne i przyszłe wymagania z zakresu techniki budowlanej. Zehnder to bowiem producent gwarantujący topowe produkty i niezawodny, terminowy serwis. Nasz system komfortowej wentylacji -Comfosystems, to rozwiązanie kompleksowe, na tyle niezawodne, że oferujemy na niego przedłużoną 5-letnią gwarancję.