close
loading

 PERFEKCYJNY SYSTEM REKUPERACJI OD RENOMOWANEGO PRODUCENTA

 

Firma Zehnder oferuje innowacyjny, sprawdzony w praktyce, kompletny system. Komfortową wentylację wnętrz zapewnia wiele nowych produktów, idealnie dopasowanych do jednostek wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q.

 

 

 

 

 

 

KAŻDY SYSTEM WENTYLACYJNY JEST TAK DOBRY JAK JEGO SYSTEM DYSTRYBUCJI POWIETRZA

 

Kto stawia na jakość, ten wygrywa. Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji.

W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata. Wysokie wymagania stawiane produktom i systemom wentylacji, związanie są ze świadomością konieczności dostarczania usług na najwyższym możliwym poziomie, a jednocześnie z oczekiwaniem by instalowane urządzenia były wydajne i energooszczędne, a także by działały bez zarzutu przez wiele lat. W tym obszarze oferujemy system wyróżniający się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością, spełniający obecne i przyszłe wymagania z zakresu techniki budowlanej. Zehnder to bowiem producent gwarantujący topowe produkty i niezawodny, terminowy serwis. Nasz system komfortowej wentylacji -Comfosystems, to rozwiązanie kompleksowe, na tyle niezawodne, że oferujemy na niego przedłużoną 5-letnią gwarancję.
 

 

Zehnder stawia na doskonałą instalację bez kompromisów.                               

Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe, czy stare budownictwo, komfortowa wentylacja wnętrz firmy Zehnder oferuje klientom innowacyjny i sprawdzony w praktyce, kompletny system. Szeroka oferta umożliwia znalezienie indywidualnych rozwiązań zgodnych z aktualnym stanem techniki. Aby umożliwić idealną integrację urządzenia Zehnder ComfoAir Q, ofertę produktów poszerzono o dokładnie dopasowane do niego komponenty dystrybucji powietrza.

 

Elastyczny montaż w każdej sytuacji: Aby podołać rożnym sytuacjom budowlanym, potrzebne są Państwu elastyczne produkty – przede wszystkim, jeżeli chodzi    o system dystrybucji powietrza wentylacyjnego. Zehnder oferuje kompletne, modułowe portfolio produktów oraz wielofunkcyjne, zoptymalizowane pod kątem montażu i wypróbowane w praktyce elementy. Dla Państwa oznacza to praktyczne w zastosowaniu, zawsze dopasowane produkty na budowie.

 

Bezpieczeństwo dzięki certyfikowanej gwarancji: Należy instalować systemy, które będą funkcjonować niezawodnie nawet po upływie wielu lat. Wszystkie elementy budowlane, w szczególności system dystrybucji powietrza muszą być trwałe i zdolne sprostać wszelkim obciążeniom. Zehnder gwarantuje certyfikowane bezpieczeństwo dzięki ciągłym badaniom jakości, na co dowodem jest wyjątkowa przedłużona 5-letnia gwarancja.

 

 

 

 


               SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl