close
loading

PERFEKCYJNY SYSTEM REKUPERACJI OD RENOMOWANEGO PRODUCENTA

 

Firma Zehnder oferuje innowacyjny, sprawdzony w praktyce, kompletny system. Komfortową wentylację wnętrz zapewnia wiele nowych produktów, idealnie dopasowanych do jednostek wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q.                                                                                                                                                                 

KAŻDY SYSTEM WENTYLACYJNY JEST TAK DOBRY JAK JEGO SYSTEM DYSTRYBUCJI POWIETRZA

 

Kto stawia na jakość, ten wygrywa. Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji.

W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata. Wysokie wymagania stawiane produktom i systemom wentylacji, związanie są ze świadomością konieczności dostarczania usług na najwyższym możliwym poziomie, a jednocześnie z oczekiwaniem by instalowane urządzenia były wydajne i energooszczędne, a także by działały bez zarzutu przez wiele lat. W tym obszarze oferujemy system wyróżniający się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością, spełniający obecne i przyszłe wymagania z zakresu techniki budowlanej. Zehnder to bowiem producent gwarantujący topowe produkty i niezawodny, terminowy serwis. Nasz system komfortowej wentylacji -Comfosystems, to rozwiązanie kompleksowe, na tyle niezawodne, że oferujemy na niego przedłużoną 5-letnią gwarancję.  


                                                                 

                                                                                                                                                 

                                                SHOWROOM - SKLEP STACJONARNY:        al. marsz. J. Piłsudskiego 4, Warszawa Wesoła.

Tel519-125-619,   biuro@eraoze.pl